Vysoké školy

Milí studenti, rodiče, učitelé a všichni,
kteří uvažujete o studiu na vysoké škole v zahraničí,

v České Republice pravděpodobně studujete střední školu (nebo jste ji dostudovali) a již uvažujete o tom, co budete dělat po maturitě. Někteří s vás se vydají rovnou do práce, ale převážná většina vás, kteří jste se objevili na mých stránkách, chcete jít studovat vysokou školu do zahraničí. Možná jste měli na střední škole příležitost jet na delší či kratší studijní pobyt do zahraničí, který vás tak okouzlil, že jste si řekli „Už aby bylo po maturitě, pak pojedu studovat do zahraničí rovnou na celého bakaláře.“

Je mezi vámi ale určitě i spousta těch, kteří tu možnost na střední škole neměli. To ale nevadí, blíží se konec Vaší střední školy, a tedy – přichází Váš čas na rozhodování o tom, na jakou vysokou školu a do jaké země se vydáte.

Jaké služby, co se týká vysokých škol v zahraničí, vlastně nabízím?

DANA Study Vám nabízí skupiny takovýchto služeb:
1. Spolupracuji s mnoha vysokými školami po celém světě. Když si vyberete z nich, pomohu Vám s veškerou administrativou na tyto školy a také se školami v převážné většině komunikuji.
2. Nevyberete si z nabídky mých vysokých škol, ale přijdete sami se svou již vybranou vysokou školou v zahraničí. V tomto případě s danou školou komunikujete sami a já Vám pomáhám a radím se veškerou administrativou, se kterou si mnozí studenti nevědí rady.

Kdybych Vám chtěla detailně popsal všechny země, ve kterých může svou vysokou školu studovat, tak strávíte na mých stránkách hodiny, možná i dny. Tímto směrem se tedy ubírat nebudeme. V případě, že byste se rádi o mých službách dozvěděli více, neváhejte mě kontaktovat. Mám velmi ráda osobní kontat se svými potenciálními studenty a jejich rodiči. Bude mi tedy potěšením se s Vámi sejít a vše Vám podrobně vysvětlit.

Moc se na Vás těším! 🙂
-Dana